Vierumäen Golfseura

Vierumäen Golfseura ry (ViGS) on perustettu vuonna 1988. Seura toimii Vierumäellä ja kuuluu Suomen Golfliittoon. Sen kotikenttinä ovat Vierumäki Golf Oy:n Classic course ja Vierumäki Golf Club Oy:n Cooke course. Jäsenmäärä on tällä hetkellä 1580. Seura järjestää jäsenilleen kilpailuja, koulutusta ja ohjattua harjoittelua.

Vierumäen Golfseuran jäsenedut 2017 neuvottelujen alla.

Siirry Vierumäen Golfseuran uusille sivuille.

Toimikuntien puheenjohtajat

Puheenjohtaja

Juuso Ilkka
puh. 050 525 7512
juusoilkka@hotmail.com

Kapteeni, klubitoimikunta
Pekka Aalto (pj)
puh. 0400 429 201
pekka.aalto@finnair.fi

Ladykapteeni, naistoimikunta
Mia Himanen (pj)
puh. 040 745 4823
mia.himanen@vierumaki.fi

Kilpailutoimikunta
Mikko Back (pj)
puh. 050 326 8472
mback75@gmail.com

Senioritoimikunta
Pasi Luumi (pj)
puh. 0400 716519
pasi.luumi@luhta.fi

Nuorisotoimikunta

Nuorisovastaava
Ari Pajukko (pj)
puh. 044 721 2740
ari.pajukko@phnet.fi

Miestoimikunta
Tuomas Wilkko (pj)
puh. 044 250 5606
tuomas.wilkko@gmail.com