Lapsiperheiden suosikkilomat Perhe On Paras -kurssit

Lapsiperheiden suosikit, Perhe on Paras -kurssit ovat koko perheen yhteistä aikaa ilman ylimääräistä lomastressiä. Tule kokemaan liikunnan riemua, yhdessäolon iloa ja uusia yllättäviä elämyksiä. Tutustu kurssiajankohtiin ja valitse omasi!

Perhe On Paras -kurssit sisältävät

  • opistotasoisen majoituksen
  • täysihoitoruokailut
  • ohjelman mukaisen liikunnan.

Voit valita kurssin myös ilman majoitusta. HUOM! Perhe On Paras kurssien veloitukseton peruutusaika on 14vrk ennen kurssin alkua, ellei toisin tiedoteta.

  • vierumäki, perheloma

Kesän 2021 POP-kurssit nyt myynnissä! Tutustu ohjelmaan ja varaa paikkasi

Ajankohdat & hinnat

ma-pe kurssit:

  • 5.-9.7.2021
  • 12.-16.7.2021
  • 19.-23.7.2021
  • 26.-30.7.2021
  • 2.-6.8.2021

Aikuinen 400€/hlö & lapsi 200€/hlö täysihoidolla opistotason majoituksessa
Aikuinen 279€/hlö & lapsi 139,50€/hlö ohjelma & ruokailut

pe-su viikonloppukurssit:

  • 16.-18.7.2021
  • 23.-25.7.2021

Aikuinen 243€/hlö & lapsi 121,50€/hlö täysihoidolla opistotason majoituksessa
Aikuinen 197€/hlö & lapsi 98,50€/hlö ohjelma & ruokailut

Kurssiohjelmat

Kurssit tarjoilevat oman kuntotason mukaisia ohjattuja liikuntahetkiä aikuisille ja lapsille yhdessä sekä erikseen. Toisinaan touhutaan yhdessä ja toisinaan taas vanhemmat liikkuvat muiden aikuisten kanssa samalla kun lapsille on järjestetty omaa puuhaa. Kurssiohjelmassa myös sesonginmukaista tekemistä yhteisistä syys- tai laturetkistä nuotioiltoihin ja rantasaunoihin.

Huomioithan, että osalle tunneistamme on ennakkoilmoittautuminen.

Tarkempi ohjelma ja infokirje lähetetään kurssille ilmoittautuneille noin 2 viikkoa ennen kurssin alkua.

Perheloman lasten ohjelmat on tarkoitettu vähintään 5-vuotiaille lapsille.

Tutustu kurssien ohjelmiin alla olevien linkkien avulla

 

Perhe On Paras-kurssien ohjelmat
Perhe On Paras 5.-9.7.2021
Perhe On Paras 12.-16.7.2021
Perhe On Paras 19.-23.7.2021
Perhe On Paras 26.-30.7.2021
Perhe On Paras 2.-6.8.2021
Perhe On Paras-viikonloppu 16.-18.7.2021
Perhe On Paras-viikonloppu 23.-25.7.2021

Lisätiedot kurssin sisällöstä

Myyntipalvelumme palvelee numerossa 0300 870 870 

vapaa-ajanmyynti@vierumaki.fi

Puheluiden hinta:
0,34€ /min (alv 24%)

Hinnat ja majoituskohteet

Kurssihinta sisältää majoituksen ja täysihoitoruokailut sekä ohjelman mukaiset liikunnat. Hinnat alkaen 223€/aikuinen ja 111,50€/5-14-vuotiaat opistotason majoituksella.

Kurssin hinta sisältää
– majoituksen
– täysihoitoruokailut
– ohjelman mukaiset liikunnat

Hinnat ovat henkilöhintoja, lapsihinta koskee 5-14-vuotiaita. Hinnoittelussa hyödynnetään sesonkihinnoittelua sesongin ja majoitustason mukaisesti.

Late Check Out  veloituksetta sunnuntaisin klo 18.00 asti.

Lapsialennukset oikeuttavat lisävuodepaikkaan. Alle 5-vuotiaat pääsevät kurssille veloituksetta. Lasten liikuntaohjelmat on tarkoitettu 5-vuotta täyttäneille lapsille.

Majoituskohteet
Opistotason majoitus Jytinä, Humiseva, Juurtola, Jukola, Pihkala ja Rantamökit.

Ruokailut
Opistotason majoituksessa ruokailut ovat Kaskelan ravintolassa.

Varaa verkkokaupasta

Kurssi Päivämäärät Hinta
Alkaen Paikat
05.07.2021 Vapaata
€ 400 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
05.07.2021 Vapaata
€ 279 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
12.07.2021 Vapaata
€ 400 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
12.07.2021 Vapaata
€ 279 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
19.07.2021 Vapaata
€ 400 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
19.07.2021 Vapaata
€ 279 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
26.07.2021 Vapaata
€ 400 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
26.07.2021 Vapaata
€ 279 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
02.08.2021 Vapaata
€ 400 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
02.08.2021 Vapaata
€ 279 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
16.07.2021 Vapaata
€ 197 Lisää ostoskoriin
Alkaen Paikat
23.07.2021 Vapaata
€ 197 Lisää ostoskoriin